Teraz cie leszczu mam sprawę zglaszam do TFI Rockbridge bo oni Bloobera nie sprzedali ani jednej akcji
Takze mozesz sie spodziewać do 200 tys kary za probe manipulacji
,,Re: TFI Rockbridge~Stiw2020-06-05 22:18IP 84.10.179.*
Zobaczysz to samo było na Bloober Team jak kupowali przy 36 zł i oddali przy 100 zł.. itd. 50 zł na SF to jest 3 krotny wzrost kursu w przeciągu miesiąca. Sami zobaczycie więc ostrzegam...,,
Wiec szykuj juz kasę po IP cie latwo namierza....