dla mniej wnikliwych napiszę jeszcze wyraźniej:
w w/w uchwale nie określa, do którego dnia można obejmować warranty, a od którego dnia można obejmować warranty. czyli wg. tej uchwały warranty można obejmować od dnia 14 marca 2011 roku, ale uchwała wskazuje, że przez okres 10 lat od dnia wyemitowania Warrantów, a dzień wyemitowania Warrantów to był 19 sierpnia 2011 roku