Dokładnie, kolega nawet nie zapoznał się z całością tematu i sieje ferment.
W 2013 roku uchwalono, że konwersja dla tych co wyraża zgodę na zmianę, podział itd. jest do 14 marca 2021, a ci co nie wyrazili zgodę obowiązują stare warunki, gdzie było, że można konwertować się w terminie 10-15 stycznia danego roku, czyli dla tych warrantowiczów obowiązujący ostateczny termin to 10-15 stycznia 2021 r.