Nie było wezwań bo dematerializacja następuje z dniem 1 marca 2021, a jest projekt aby skrócić program do 22 lutego 2021.
Nadto warranty są zdeponowane w COG, takie były warunki uch emisji. Po co robić wezwania do złożenia czegoś co jest zdeponowane w spółce?
Nie siej fermentu.