jesli masz warranty to otrzymywales od spolki dokumenty o zgode czy po prostu akceptacje na zmiane warunkow emisji takowych, w listopadzie dwa lub trzy lata temu (juz nie chce mi sie zagladac) byla akcja z warrantami, dosc dlugo bo pewnie ze dwa miesiace trwala dyskusja na forum, gdzie starzy, czesto byli akcjonariusze mocno dyskutowali wlasnie na temat tychże warunkow, opinie byly rozne, standard, w kazdym razie warranty sa imienne.
co do pieciokrotnych wezwan na zlozenie dokumentow to one dotycza zlozenia dokumentow akcji w celu ich dematerializacji, a nie dokumentow warrantow