Skoro jedziesz na walne to zgłoś na piśmie mądre wnioski do przegłosowania przez walne. Na przykład wniosek kolegi dzon o nie wypłacanie dywidendy dla akcji z warrantów. Wniosek musi posiadać uzasadnienie . Kolega dzon napisze na forum a Ty go przepiszesz i złożysz :)