Dnia 2020-12-20 o godz. 13:43 ~kes napisał(a):
> to ja w takim razie jadę na walne, ale nie bede zbieral zadnych upowaznien od nikogo
Posiadaliście imienne dokumenty na te warranty? Bo zastanawia mnie dlaczego ta spółka nie robiła obowiązkowych pięciokrotnych wezwań na złożenie w spółce dokumentów warrantów w celu przeprowadzenia procedury dematerializacji w KPDW po zmianie ustawy. Moim zdaniem powinni robić takie wezwania, inne spółki robiły, a tu nic.