cyt. fragmentu uchwały z 2013r:
·posiadacze Warrantów po Podziale, mogą obejmować akcje emisji nr 9 Spółki przez okres 10 lat od dnia wyemitowania Warrantów, tj. od dnia 14 marca 2011 roku, z zastrzeżeniem, że pierwszy zapis na akcje emisji nr 9 Spółki nastąpi nie wcześniej niż w dniu 31 marca 2015 roku; przy czym zapisy na akcje emisji nr 9 w wykonaniu Warrantów po Podziale nie podlegają ograniczeniu czasowemu określonemu w §5 ust 3 uchwały nr 13 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 14 marca 2011 roku;
uchwała jest jak zwykle z błędami,
pytanie co jest tu błędem, bo dzień wyemitowania warrantów to był 19 sierpnia 2011 roku a nie 14 marca 2011 roku
Niemniej każdy posiadacz warrantów musi sam zadecydować co ma z tym zrobić, a można też nic nie robić.