Pesymista tak to widzi...a ja optymistą widzę to tak...spolka pełna uzdolnionych ludzi, ze strat doszli do zarobków.. MMS sprzedał się wedlug planów.. na razie wszystko idzie jak zapowiadane..Tribe już niebawem..emisja za 9.50 pozwoli dokończyć fajnie gry. Inwestorzy w Polyslash wierzą dlatego wzieli emisję, co w zaczynających spółkach na giełdzie nie zawsze ma miejsce..Czasy zwariowane mało cierpliwych ludzi. Wszyscy kasa szybko!