Pożyjemy zobaczymy.
Ja tam jestem dobrej myśli i Spółka ma kilka dobrych projektów.
Mech wcale nie był klapą bo teraz będzie przynosił stabilny przychód.
Przecież nie nie zmusza nikogo do inwestycji tutaj. Sracz dobra rada nie musi tu siedzieć godzinami dziennie aby innych zniechęcać.
Samo pomyślcie po co Stacz dobra rada tu siedzi całymi dniami. Siedzi po to aby inni zleceniodawcy mogli kupić wasze akcje po taniości. Muszę przyznać że mu się udało prawie.
Też muszę mu podziękować bo dokupiłem taniej.
Pozdrowienia dla wytrwałych i dla Troli szczególnie pracowitego Sracz dobra rada . Też są potrzebni bo inaczej byłoby nudno.