Dnia 2021-03-15 o godz. 12:06 ~fred napisał(a):
> Jak przeglądam fora tylu spółek na bankierze, to chyba tylko tutaj mamy taki hiperoptymizm. No niestety bardzo dużo tych osób mocno dostanie po tyłku przez najbliższe miesiące, ale dorośli są - to ich pieniądze ;)
Przypomina mi to Biomass i jego forum. Jeszcze niedawno rakiety, widły, komety a teraz stypa