przeceniesz jakiegos trola, spada bo brak inf co nie znaczy ze ich nie bedzie moga byc za tydz , miesiac lub kwartal ale BEDA i to tyle w tym temacie, jestem przekonany ze triler z tribe i materialy z drug dealer spowoduja wzrost kursu, spasc na te 10 zl jeszcze raz moze czemu nie w koncu to gielda, ale na wycene 25 mln bedzie sie skladac 1,7 mln z emisji , zysk okolo 1 mln w rok z mecha , zysk z tribe bazujac tylko na spolecznosci ktora juz teraz ma poziom z debiutu Mecha okolo 2 mln zl , na ten rok wychodzi 3 mln zl zysku bez police mobilki, potencjalnie najwieszego hitu drug dealer i bez nowego projektu ktory mysle 1-2 kw bedzie ujawniony, emisyjna 9,5 zl dla znajomych z play way , wiec tym szczekaczom radze kupowac bo duzo nizej nie bedzie a sama sprzedaz tribe x2 mech daje wycene 20 zl .