Bardzo interesujące, że o Polyslash było bardzo cicho a teraz gdy ruszyło na dużych obrotach wklejasz tu te wypociny anonimowego redaktorzyny i to w jakim celu, jawne manipulacje. Widząc to tylko utwierdzam się w swoim przekonaniu, że jestem posiadaczem bardzo wartościowych akcji.