Dnia 2021-04-12 o godz. 11:07 erydan napisał(a):
> Pożyjemy zobaczymy.
> Ja tam jestem dobrej myśli i Spółka ma kilka dobrych projektów.
> Mech wcale nie był klapą bo teraz będzie przynosił stabilny przychód.
> Przecież nie nie zmusza nikogo do inwestycji tutaj. Sracz dobra rada nie musi tu siedzieć godzinami dziennie aby innych zniechęcać.
> Samo pomyślcie po co Stacz dobra rada tu siedzi całymi dniami. Siedzi po to aby inni zleceniodawcy mogli kupić wasze akcje po taniości. Muszę przyznać że mu się udało prawie.
> Też muszę mu podziękować bo dokupiłem taniej.
> Pozdrowienia dla wytrwałych i dla Troli szczególnie pracowitego Sracz dobra rada . Też są potrzebni bo inaczej byłoby nudno.
>
No siema Erydan, i jak tam? Sprzedałeś swoje taniej dokupione akcje z zyskiem?
Jak coś to mogę ci sprzedać mały pakiecik, to sobie uśrednisz...