Połowa gamingu nie zarabia na koszty , jeszcze 3/4 lata temu pensję mieli normalne, teraz jak się upłynnili na GPW to zyluja na maxa ile się da. Za dwa trzy lata połowa z nich przestanie istnieć a dramat małych akcjonariuszy W tym sektorze, będzie przykładem na długie lata