Dobry i dość realistyczny tekst, ale wiadomo że wszystkie januszki, które kupiły za 1500 zł akcji będą dawać łapki w dół, bo przecież ONI MUSZĄ ZAROBIĆ I BYĆ BOGACI! 4000% w górę! DOGONIMY 11-bitów itd. :D Jak przeglądam fora tylu spółek na bankierze, to chyba tylko tutaj mamy taki hiperoptymizm. No niestety bardzo dużo tych osób mocno dostanie po tyłku przez najbliższe miesiące, ale dorośli są - to ich pieniądze ;)