Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,60 zł , zmiana od tamtej pory: -13,89%

Re: Nowa umowa z Tui

Zgłoś do moderatora
Co ja mogę, uświadamiam naszych współbratymców, że tu będzie jeszcze 3 cyfrowo na kursie, może nie w tym roku ale bardzo możliwe że w kolejnym. Nie ma żadnych negatywnych przesłanek, firma rozwija się i podbija kolejne rynki.
Jedyne wytłumaczenie aktualnej sytuacji jest ubijanie kursu w celu kupienia w lepszej cenie akcji.
Pamiętajmy, że na przełomie listopada/grudnia będzie raport za III kwartał, który w mojej ocenie będzie również rekordowy i na pewno będzie większy zysk, bo lipiec, sierpień i wrzesień to szczyt sezonu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -0,87% 34,10 2023-03-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.