Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,50 zł , zmiana od tamtej pory: 71,59%

Re: Ceny paliw, Maxy, polityka - kiedy zrozumiecie że to nie ma znaczeni

Zgłoś do moderatora
https://www.pasazer.com/mobi/news/42303/icelandair,140,milionow,dolarow,odszkodowania,od,boeinga.html

A Maxy ciągle stoja :) Prawdopodobnie lepiej dla Ent jak by stały jeszcze przez zimę. Zgodnie z tym co napisałem, nie wywalać ani nie kupować na pałę. Zima będzie rekordowa pod względem przychodu co nie jest zaskoczeniem w przypadku Entera

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -1,00% 59,20 2024-02-21 12:02:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.