Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,80 zł , zmiana od tamtej pory: 16,75%

Nowa umowa z Tui

Zgłoś do moderatora
Enter podpisał aneks i nową umowę z Tui. Nie mam jak teraz tego sprawdzić ale według artykułu że Strefy Inwestorow jest wyższa o 6% (Analizy Prezesa napisał że o 12%). Dodatkowo sezon zimowy dostał aneks zakładający podwyższenie umowy o 41%.


https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20191018/enter-air-przedluzyl-wspolprace-z-tui-poland-o-kolejne-dwa-lata

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -0,41% 48,80 2023-05-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.