Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,80 zł , zmiana od tamtej pory: 17,22%

Re: Wywiad z Członkiem Zarządu:

Zgłoś do moderatora
Dokładnie tak, czyli został potwierdzone to co już wiedzieliśmy, że spółka stabilnie kontroluje swoją cześć rynku i jeśli to będzie możliwe będzie zagarniać większą cześć. Sukcesywnie będą umacniać się na rynku Polskim, ale także po przez restrukturyzację szwajcarskich linii charterowych mają zamiar zagarnąć dużą cześć rynku europejskiego. Tak trzymać dalej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,62% 49,00 2023-06-02 16:22:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.