Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,00 zł , zmiana od tamtej pory: 16,19%

Re: Wywiad z Członkiem Zarządu:

Zgłoś do moderatora
Wywiad z Członkiem Zarządu:

link 
link 

Jeśli ktoś śledzi forum nie ma tu niczego zaskakującego. Przychody za 2019 powinny przekroczyć 1,5 miliarda, upadek Thomas Cook nie ma wpływu na wyniki za 2019(choć może uda im się przejąć coś po nich w przyszłym roku), latania dużo (ciężko o dodatkowe rejsy po Neckerman nawet w zimę). Jest zapowiedź że chcieliby płacić wyższą dywidenddę i będzie odszkodowanie za MAXY. Na przyszły rok chcą dobrać 2 samoloty (co jeśli wrócą Maxy i utrzymają flotę podwykonawców da sezon na dodatkowych 4 maszynach czyli łącznie będzie 29 sztuk ).

Dla równowagi jest trochę narzekania na wzrost kosztów: " wszyscy podnoszą nam opłaty i podatki, traktując lotnictwo jako najłatwiejsze źródło dochodów budżetowych"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -0,41% 48,80 2023-05-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.