Carlos masz ogromną wiedzę, poświęciłes wiele czasu i energii żeby zbadać temat, ale na chwilę obecną wpadłes w pułapkę, w którą wpadł również bardzo podobnie do Ciebie zaangażowany użytkownik na forum parkietu MABION, po prostu Ty jesteś Lepszy niż kolesie których pracę analizujesz...z mojej strony dla Ciebie pełen szacun, ale tu chodzi o heurystyki i intuicję i BRAK WIARY, są przybytki dla tych którzy chcą wierzyć, takim na pewno nie jest giełda...