Haha to zobaczymy.
Teraz moga wysypac 5% kapitalu bez informowania. Ja obstawiam ze wlasnie zaczeli sypac i bedzie jeszcze - 33% do lutego. Na razie ludzie dobieraja. Na razie. Optymizm wygasa stopniowo. W marcu tutaj beda nastroje jak w czyśćcu. Ryzyko jest znacznie wieksze niz ludzie zalozyli placac powyzej 160 za akcje.