Ale ja to lubię, lubię nawet stracić i mieć rację, to się chyba nazywa masochizm, ale lubię sobie odtwarzać takie czaty, jeden po drugim i analizować symptomy kłamstwa w mowie ciała, moje zyski z innych inwestycji i zaangażowanie w SCP obecne pozwalają spisać ta inwestycje w zupełna stratę, chce się przekonać czy miałem rację... TYLE w temacie