Trzeba pamiętać ,że każda inwestycja ma dwie strony medalu.....cyt.,,Prezes coś powiedział czy coś obiecał. Nie patrząc w historię, obiektywną sytuację, czy zmieniające się otoczenia lub płynące informacje z świata gospodarczego. A potem zdziwienie - dodatkowo pamiętajmy, że jest to biotech, start-up lub jakkolwiek ich nazwiemy - a tam ryzyko inwestycji jest po prostu bardzo duże, mam wrażenie, że niektórzy inwestorzy myślą, że zmienność znaczy tylko to, że będzie konsola, albo bujanie, a potem odpał w górę. Przykład Mabionu sprzed 12 miesięcy pokazuje, że może być też zwała w dół,,