wszystko to gruszki na wierzbie jak na cormayu od 7 lat a ten sam wlasciciel obu spolek kaze mocno watpic w to co mowi zarzad szczegolnie na czacie bo w espi to juz same obiecanki na swiety nigdy biorac pod uwage zero przychodow to jakies pol roku i albo moim zdaniem malo prawdopodobny sukces albo koniec finansowania i plajta