Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 6,67%

Re: noga windykacyjna

Zgłoś do moderatora
bawiąc się już trochę nasze a + b + c = d nabiera postaci
a + b +40 = 67
=> a + b = 27 (przy czym tutaj na bazie odpisów i wzrostu w efekcie zysku na sprzedaży będzie 28.2 mln tak więc któraś z pozycji (a, b lub d) zacznie już rosnąć
gdzie a + b = nr 
nr - (należności raportowe) => gdzie 'a' to należności netto a 'b' to należności z przeterminowaniem od 1-365 dni
Kiedy? najpóźniej z końcem marca a gdy 225 tys poszło na przekształcenia to z końcem stycznia (przy czym tak jak wspomniałem 'nr' będzie bliżej 28 niż 27 co musi oznaczać, że któraś pozycja już (w tle) zacznie rosnąć)

I gdy w lutym dojdzie struktura należności Marka stanie się jeszcze bardziej wiarygodna bo każdy będzie mógł w sposób realny rozwiązać sobie to proste równianie a jest ono kluczowe.
Odzyskiwanie wiarygodności będzie potrzebne z racji, że w 2019 trzeba będzie zdjąć kaganiec w postaci procesu (dziś proces restrukturyzacyjny chroni ale po wyczyszczeniu odpisów zacznie przeszkadzać)

Insiderzy zaczną to widzieć już w grudniu styczniu a szerszy rynek w okolicach kwietnia maja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARKA 0,00% 0,32 2025-11-25 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.