W mojej ocenie jeśli zakończenie badań na świniach planowane jest do końca listopada, a zapewne na komunikat o ostatecznych ich wynikach będziemy jeszcze czekać miesiąc lub dwa, zgaduję, że jakieś ruchy w kierunku 3 zł pod te wyniki zaczną się gdzieś w październiku. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz opinię i uzasadnij. Łatwo twierdzić, że uprawiam czarny piar, tyle że na tę chwilę kurs jest gdzie jest, przecież nie z powodu moich postów. I tak się składa, że od pół roku mam przekonanie, że nie ma się tu na razie czego spodziewać. Pisałem o tym już wtedy, mając połowę więcej akcji niż w tej chwili i wygląda na to, że dobrze oceniłem sytuację. Grający na komunikat o rozpoczęciu certyfikacji nanoboxa pomylili się. Poza powyższymi wydażeniami spółka nie sygnalizuje innych istotnych wydarzeń na ten rok. Decyzję co robić dalej i ewentualnie czy robić coś dalej każdy podejmuje samemu.