Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sprzedać NNG i kupić ICE? the_bob 15 2026-06-25 19:12
Zegar zagłady tyka the_bob 6 2026-06-25 18:13
"Projekt od Pure ~Yogi 2 2026-06-25 10:06
Kadu... ~Fg 10 2026-06-23 23:59
Kurs najniżej od prawie dwóch lat. ~Posiadacz 17 2026-06-21 20:10
bez wynikow Badań klinicznych i zaawansowanej sciezki rejestracyjnej ~gracz 16 2026-06-21 20:06
NanOx recovery box ~Verso 35 2026-06-20 22:33
Nowy wyeiad z Mazurkiem ~Hektor 2 2026-06-20 17:16
Zakończenie wyboru sztusznej krwi ~Verso 24 2026-06-04 07:45
Rozwodnienie ~P_osiadacz 3 2026-06-04 07:39
A jak by tak podpiąć NNG pod zbrojeniówkę? ~Inwestor 5 2026-06-03 07:15
Okazja do sypania ~Inwestor 7 2026-06-02 13:27
NanOX 4 Kidney po testach ~Verso 6 2026-06-01 19:23
Wydaje mi się że 2,3 już się ograło the_bob 18 2026-06-01 15:31
Realizcja zysków na ICE tuż tuż ~Hektor 14 2026-06-01 13:49
Czytać szkoda ze brak ESPI ~Gosik 10 2026-05-26 00:08
Przetestujmy 2,31 the_bob 19 2026-05-25 09:37
Lipa ~Inwestor 1 2026-05-15 14:37
Najważniejsza rzecz z dzisiejszej informacji. ~Hektor 5 2026-05-15 08:45
Kolejna kasa na biotech ~Posiadacz 1 2026-05-14 23:43
Roberto się wylogował the_bob 2 2026-05-14 21:16
Mamy to! ~Jet 2 2026-05-13 14:42
200 tys akcji na jeden rzut ~Tomasz 4 2026-05-12 09:30
Roadmapa 2026-2027 ~Inwestor 18 2026-05-10 20:16
Info na podbitke xddd ~Inwestor 6 2026-05-06 22:33
Certyfikacja NanOx na ukończeniu ~Verso 13 2026-05-05 18:04
Patrzeć za horyzont gdzie niewielu patrzy ~Verso 10 2026-04-30 08:24
Najwyższy w historii napływ kapitału the_bob 14 2026-04-27 22:06
Ciemność widzę ciemność ~Inwestor 3 2026-04-25 16:47
Raport - nuuuuudy ~Hektor 9 2026-04-25 15:05
[x]
NANOGROUP 1,09% 2,33 2026-06-25 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.