Mam przeczucie graniczące z pewnością, że Twoje posty Fg pilnują aby kurs nie ruszył na północ dopóki nie scashujesz się na ICE. Mi pasuje polityka zarówno bobka (kółeczka) jak i zatroskane dziennikarstwo Fg - przynajmniej można coś dostać po taniości . Widzimy się zatem na następnym WZ.