Kozaczek,zdezorientowany i inni.
Sprzedajcie wszystko mi.
Ustawiłem się na kupnie po 3,40.
Po co wam taka kiepska spółka?
Po co macie się wkurzać?
Sprzedać i mieć z głowy :-p
Jeśli 3.40 to według was za drogo za akcje to mogę kupić po 3,15 :-)
POZDRAWIAM .