A ja nie pisałem że za darmo. Gruby z grubymi sie dogada i niech pójdzie nawet po 8 zł. Chodzi o to że w tym momencie w okolicach 4 zł i ponad jest dystrybucja. Dzisiaj na poziomie 4 było ukryte ponad 1000 akcji, na 4,03 tak samo. Wystaw ofertę kupna po 4,01 to zobaczysz jak szybko Ci nasypią. Świadczy to tylko o jednym - będzie zjazd a później boczniak. A jak długo? Dopóki ktoś nie skupi jeszcze więcej niż dotychczas. Jak zapowiedział prezesina na 2013 rok w wywiadzie "wzrost dynamiki wzrostów ponad średniorynkową" (|chociaż z tym panem to akurat ostrożnie trzeba). Jeżeli rynek zachodni jest tak obiecujący to po co dzielić się śmietanką z drobnicą? Kurs tutaj jest trzymany twardo za ryj i to w okresie długoterminowym. Nie bez powodu zaparkowało tutaj tyle funduszy.