zdezorientowany-daj se siana gościu
Mnie sie wydaje że te twoje wpisy mają na celu wyszarpanie akcji od mniej zorientowanych.
Chłopie-straszysz już od poziomu 3,40,
Tymczasem jak ktoś kupił na tym poziomie(3,40-3,50) to super a tym wyszedł.
Nie pitol już mi tu więcej i nie ośmeszaj sie człowieku bo podam cie do KNFu a oni sprawdzą jaki masz interes w oczernianiu tej firmy.
Bo jakiś musisz mieć.
Skoro taka według ciebie jest tu lipa to po uj tu siedzisz?
Sprzedaj akcje i upy nie zawracaj