cały czas drepczemy w miejscu...aktywa topnieją wraz z zobowiązaniami
ciekawe co zrobili ze stemmą?miała byś w prabosie do końca 2012 .znając zacięcie prezia do interesów to zostawil ją pepiczkom a akcjonariuszy będzie przkonywał że zrobił dobry interes