O cholera... Serio mówisz że całe 1000 akcji było na 4 pln !!!???
To przecież jest całe 4 000 pln....
Kolego faktycznie to jest bariera nie do przejścia :)
p.s.
Nawet jakby tam było ustawione 40 000 akcji to i tak pozostaje pytanie. Co to jest ... ???!!!
Moje zdanie jest niezmiennie i dokładnie takie samo jak niedawno przy poziomie 3.4 pln, Będą zwyżki i to duże.
pzdr !!!