Wg. mnie wyniki z podstawowej działalności będą gorsze. W Polsce część dotychczasowych klientów Protektora przejmuje inna duża firma produkująca obuwie robocze - Demar. W Abebie przy aktualnej sytuacji rynkowej też nie może być sprzedaży większej niż była. No ale sam jestem ciekawy jakie będą wyniki. I w jakim stopniu to o czym napisałem wpłynie na wyniki.