Kolego sprawa jest prosta. Free Float jest niesamowicie niski. To nie jest tak, że jest tam jakiś nazwijmy to "opór" na 4.00 bo tych akcji jest na sprzedaż tyle co kot napłakał i nikt o zdrowych zmysłach nie chce oddać po tak niskiej cenie. To jest kwestia popytu. W tym tygodniu ukaże się raport za Q4 (myślę że będzie rewelacyjny jak na tą spółkę), następnie zgodnie z artykułem w PB czy Parkiecie w marcu pewnie pójdzie komunikat o sprzedaży działki (czy cała, czy połowa, czy ćwiartka to już inna kwestia ...) ale cash zasili kasę spółki, zadłużenie firmy jest na chyba najniższym poziomie od początku istnienia tej firmy, w każdej chwili może ukazać się komunikat o wyborze inwestora strategicznego ( przypomnę że wszyscy duzi akcjonariusze przegłosowali w 100% za "komunikat poszukiwaniu inwestora pod sprzedaż akcji była przy poziomach 4-4,2. Przy tych poziomach wszyscy stwierdzili że cena akcji jest niedowartościowana. Fundusze skupują akcje jak w mało w której firmie, 90% przychodów to Abbeba (a każdy widzi jaka jest kondycja niemieckiej gospodarki) wiec łatwo sobie wyobrazić że wyniki będą rosły).
Tak więc kolego nie martw się jakimiś tam śmiesznymi oporami bo prawdziwe to się dopiero pojawią ale dużooo wyżej. Uważam że będzie lepiej niż dobrze .