grajac kontrariansko po takim stwierdzeniu czarnego pesymisty kozaczka powinno sie uciekac z akcjii.ale wyjatkowo zgadzam sie-b.dobry raport ale na cuda na banana.pl nie licze.polskie akcje sa bez wartosci i nikomu nie zalezy na ich kupowaniu mimo ze inni poprzebijali sufity.z calej gpw plynie tylko smutek a ogladanie tych blaznow na tvncnbc mija sie z celem