Siedzę tam jeszcze niestety albo z głupoty albo z sentymentu :) Zresztą to to samo przecież.
Dzięki temu tekstowi o kopalni mogłem troszkę wywalić i teraz znów odkupiłem po 21-22gr ... na razie te "stare " akcje staram się zapomnieć, tych "nowych" mam symboliczne 30k i ewentualnie zacznę skup jak coś się naprawdę ruszy (pow. 60-70gr) , chociaż nadzieję mam coraz słabsze.
Z SII na razie nie ma żadnych komunikatów więc chyba na razie nic się nie dzieje, oczywiście trzymam za nich kciuki bo troszkę tej dywidendy by było gdyby jednak 1 X przeszedł :)
Na razie traktuję tą spółkę jako największą moją wtopę , jak będzie w przyszłości się okaże ... dlatego jednak wolę mieć zamrożone te 30k zwłaszcza że po sprzedaniu wcześniej teraz mam fajną średnią :)