Dnia 2013-04-15 o godz. 14:10 dark7 napisał(a):
> Nagania nie nagania ... co za różnica ... ma chłop nosa do
> inwestycji i tyle w temacie :)
Na PMI przecież jest powyżej
> 2zł ..... kto się tego spodziewał , mało kto wierzył w 1zł
> a o 1,50 to już zapomnij :)
Teraz DEP sprzedawać to trzeba
> być DEP /... ;)
hahah...no racja...ale jak widac malo kto chce sprzedawac...a popyt czeka..tylko nie wiem na co......aaaa wiem...czeka na przebicie 60 gr i wtedy zacznie kupowac haah