Dnia 2013-04-15 o godz. 12:19 ~nieogar napisał(a):
> pewnie jak jestsygnł kupna to sprzedawaj!!
skąd ty się
> urwałeś człowieku
!!!1
cel 2 złote - umowa w drodze !!
> nieruchomości już czekają na kupno!!!
Pięknie naganiasz , tak samo jak na PMI było !!!