Dnia 2013-04-16 o godz. 10:42 ~nwa napisał(a):
> czy Ty myslisz, ze akcje kupuja tylko Ci, ktorzy sie tu
> udzielaja?
tu pisze max 20 osob a na rynku inwestorow jest
> masa.
na innych spolkach z NC jak na PMI zaczely sie
> obroty od 0,30 do 1,80pln.
jesl wszystko sie ulozy po mysli
> spolki to tutaj bedzie tak samo, albo i lepiej.
wyluzuj i
> czekaj cierpliwie.
przyjdzie gruby to zrobi porzadek z kursem..o to sie nie bojcie...w takim momencie sprzedawac Depka to głupota....