czy Ty myslisz, ze akcje kupuja tylko Ci, ktorzy sie tu udzielaja?
tu pisze max 20 osob a na rynku inwestorow jest masa.
na innych spolkach z NC jak na PMI zaczely sie obroty od 0,30 do 1,80pln.
jesl wszystko sie ulozy po mysli spolki to tutaj bedzie tak samo, albo i lepiej.
wyluzuj i czekaj cierpliwie.