Dnia 2013-04-16 o godz. 09:14 ~jorgenn napisał(a):
> tu się z kolegą zgadzam ,ja dawno kupiłem pakiecik a
> ostatnio dokupiłem i w myśl reguły z nadzieją na odjazd po
> 0.36 no i było niżej , wydaje mi sie że mamy słaby
> akcjonariat !
Większość zapakowana , większość już mysli o poziomach 1zł.
Więc kto ma to ciągnąć do góry , skoro każdy każdy juz widzi 1zł,2zł itd...