Nagania nie nagania ... co za różnica ... ma chłop nosa do inwestycji i tyle w temacie :)
Na PMI przecież jest powyżej 2zł ..... kto się tego spodziewał , mało kto wierzył w 1zł a o 1,50 to już zapomnij :)
Teraz DEP sprzedawać to trzeba być DEP /... ;)