na razie mało jest takich
prawdziwych akcjonariuszy
chyba że Ci co zapakowali po 2 pln i ja
takich , którzy widzą że będzie grubo
widać ż ejest gra na spadki preferowana
odpał isru
no ale może to się kiedyś skończy
i trend wzrostowy się mocniej zarysuje