dark,
bylem ciekaw czy nadal siedzisz na tym szmelcyu :)
ja sprzedalem wszystko po 43-44 i nie wroce do momentu az cos sie wyjasni.
wszedlem w DEPa za to co mi zostalo z PSW i tutaj chociaz spokojnie czekam bo spolka ma zupelnie inne podejscie i na bieżąco informuje co sie dzieje.
ciekaw jestem czy SII cos zadziala w sadzie i moze nam wyplaca dywidende bo w koncu akcje posiadalismy 1.10.
tym tekstem o kupnie kopalni to juz przegieli, dopiero mi sie oczy otworzyly.
dobrze ze z Depa wywalili tych pier..nych Krawczykow bo tu jak czytalem wczesniejsze komunikaty tez cos kombinowali.