Dnia 2021-04-23 o godz. 16:35 ~Test napisał(a):
> Kula w plot, od poczatku bytowania na bankierze pisze jako "Test" - czasem z komorki wiec inne ip, ale nie mam powodu zmieniac nicka jak ty bo nie mam sie czego wstydzic :D
Zreszta na bankierze jest przynajmniej jeszcze dwoch gosci, ktorzy tez podpisuja sie w ten sposob :D