a taki byles dumny ze swojej społki energetycznej i drugiej ukrainskiej:) ale w sumie jak wyszedles przed odbiciem zwiazanym z wycofaniem rosyjskich wojsk, to tylko dołożyłeś do swojego dlugiego track-recordu pelnego sukcesow:)
i teraz znowu jakas kolejna spolka bedzie modna? to juz nie assecco?