Dnia 2021-04-22 o godz. 18:32 ~tabuse napisał(a):
> tylko jedno:
> ty tak od urodzenia, czy miales jakis przykry wypadek po drodze?
od urodzenia odkąd mam świadomość taką mam juz przypadłość, że intelligiętni inaczej , jak juz zostaną przeze mnie ustaleni zostają punktowani. Jest jednak światełko w tunelu , pierwsza ich bessa i zostają z niczym, nie mają z czym wrócić na rynek , nie chronią kapitału i czy siedzą za kólkiem i zaliczą dzwona , czy na giełdzie teoria darwina zawsze zadziała